Dodano produkt do koszyka

Bad Habits

Bad Habits

Meaney Flynn

ocena:
głosów: - Napisz recenzję
Wydawca:
Liczba sztuk w magazynie:
1
Dostępność:
Hilarious, bold and sparky, this is the funniest book you'll read all year.

Perfect for fans of Sex Education and Derry Girls.

Alex is a rebel with a purple fauxhawk and biker boots.
St Mary's Catholic School is the strict boarding school where she's currently trapped.

Despite trying everything she can to get expelled, she's still stuck with the nuns, the prudish attitude and the sexism. So Alex decides to take matters into her own hands. She's going to stage the school's first ever production of The Vagina Monologues . . .

Trouble is, no one else at St Mary's can even bear to say the word 'vagina' out loud!

A riotously funny novel about the importance of friendship and finding your voice.

Cena: 39.00 zł 33.64

Książka

Ilość:
Dostawa
  • Poczta Polska 9.90 zł
  • Paczkomaty InPost 10.99 zł
  • Kurier DPD 13.00 zł
  • Poczta Polska - odbiór w punkcie 9.59 zł
  • Paczka w Ruchu 8.70 zł
Opis produktu
Autor
Meaney Flynn
Język
angielski
Wydawnictwo
Penguin Books
ISBN
9780241407196
Rok wydania
2021
Liczba stron
342
Oprawa
Miękka
Format
13.0x19.0cm
Ciężar
0.25 kg
Typ publikacji
Książka
Recenzje

Ten produkt nie ma jeszcze opinii

Twoja opinia

Ocena:
  • Wszystkie pola są wymagane
Zapytaj o produkt

Zobacz także

Cena: 22.99 zł 17.45 zł
Do koszyka
Cena: 49.90 zł 32.01 zł
Do koszyka
Cena: 39.99 zł 29.89 zł
Do koszyka
Cena: 24.99 zł 18.24 zł
Do koszyka
Kontakt

Księgarnia internetowa
BeMyBook

prowadzona przez:
Marcin Trela FHU MATRE
ul. Nad Fosą 11c
30-699 Kraków
NIP: 6281993986

(+48) 724 987 348 pon.-pt. 9-18
biuro@bemybook.pl

X Zamknij

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.